معرفی سیستم مدیریت محتوای Bludit

Bludit یک نرم‌افزار تحت وب برای ساخت یک وبسایت و یا وبلاگ برای خود در عرض چند ثانیه است، این نرم‌افزار کاملاً رایگان و منبع باز است. سیستم مدیریت بلودیت Flat-File است، این بدان معنی است که بلودیت از فایل‌های به فرمت JSON برای ذخیره محتوای خود استفاده می‌کند، پس شما نیازی به نصب و پیکربندی پایگاه داده ندارید. برای راه اندازی این سیستم شما فقط به یک سرویس دهنده با پشتیبانی از PHP نیاز دارید.
این سیستم بطور پیش‌فرض پیشخوان مدیریتی دارد که پس از نصب شما می‌توانید برای پیکربندی تنظیمات عمومی و ایجاد محتوا از این پنل استفاده کنید.
بلودیت از افزونه ها و قالب‌های متفاوتی پشتیبانی می‌کند، در حال حاضر بیش از ده‌ها قالب و پلاگین برای این سیستم نوشته شده که از پیشخوان به آن‌ها دسترسی کامل داشته و می‌توانید بر آن‌ها مدیریت کنید.


این سیستم یک راه حل مفید برای وبلاگ نویسی است و برای افرادی که زیاد به طراحی سایت و غیره آشنایی ندارند، و یا اینکه نمی‌خواهند با سیستم مدیریت محتوای پیچیده کار کنند پیشنهاد می‌شود.


ما برای شما نسخه فارسی آن را آماده کرده ایم که شامل زبان فارسی نرم افزار به همراه پلاگین هاست، همینطور قالب های پیش فرض آن نیز راست چین شده و از فونت فارسی برای زیباتر شدن آن استفاده کردیم.
اولین شخصی باشید که نظر می دهد

نوشته های مرتبط